סופ״שק

לא עצרתי באופן מלאכותי להרגיש, אולי אני מצליחה לחוות יותר בכאן ועכשיו. עמדנו בגלים ונשרפנו בכתפיים, וצחקנו מלא ודיברנו המון. חזרתי הביתה לצחיחות הזאת לחה ומלוחה, הסתכלתי במראה, בלי שום איפור וצרובת חמה. הרגשתי רגועה. אולי כשאני חווה את עצמי דרך אחרים, כמו הרופא שבא אליי כל הדרך, והמבוגר הלא מחוסן, והויקינג המתוח בעבודה, אולי אני מרגישה אהבה, אני לוקחת אותה אליי ומצליחה להתמלא. אולי זה יותר הגיוני וטבעי ובריא משאני חושבת על זה. אולי העמדה שלי לא כזו נדפת ונובלת כמו שהיא אמרה, מחזירה לי בבואה מבועתת. אני חושבת שאולי זה חלק שלה. אולי דווקא זו האמירה שאני צריכה לסנן.

הוא חושף משהו מאד שלו על עצמו, ולמרות שגם פעם שעברה הייתה פתיחות ממש גדולה, ושיחות על טיפול ותכנים ושריטות וסרטים, אני מופתעת שהוא מודה במשהו כזה, ואני משתפת אותה שאני גם מזדהה. והקרבה גדלה. ואני זורקת באקראי (ומתחרטת שהעליתי את זה ולא המשכתי בהשתקה והדחקה) שלא ברורה הסיבה למה זה לא עבד בינינו פעם שעברה. מתוך כל הדברים שאמרתי הוא תפס את זה וענה ונתן סיבה חיצונית ומפתיעה. ועברה בי רגע מחשבה שאולי משהו קורה פה.
זה כמו כשישבנו עם שיער רטוב מהים, על החוף מתחת לסככה על הכסאות שלה, והמשכנו לקשקש, והיא אמרה ״למה אתם לא ביחד?״, מזמן הנחתי לדבר הזה, ודווקא היא הסופראגו שלי עוררה את זה שוב. אז בשבת בבריזה ובחשכה במרפסת שלי הוא גישש אם גם לי נעים איתו, מעבר למיניות. והוא לקח ממני את התפקיד הזה להחזיק את החלק המיני והרים לי מלא. שיתפתי אותו שאני מרגישה איתו ממש בנח. ושבניגוד לניסיונות קודמים לקשרים חבריים ומיניים עם אחרים, זה ממש עובד לי איתו. עכשיו כשאני כותבת אני יודעת, אני צריכה להיזהר, אני לא רוצה להחליק לשום מקום אחר. לא לבד, לא בלי הגנה וסיכוך והכנה.
כמו עם הויקינג שאני לא חושבת להתחיל משהו במקומו. אם מישהו בעניין, שיבנה את זה, ובהמשך שיגש בבקשה ושיגיש בקשה.

3 תגובות בנושא “סופ״שק”

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s